PELİKAN - RÜŞTÜ HOCA İLE TAKTİKLERLE PARAGRAF PDF İNDİR « PDF Kitabevim - Vaktini Değerlendir

PELİKAN - RÜŞTÜ HOCA İLE TAKTİKLERLE PARAGRAF PDF İNDİR

 


Pelikan Yayınlarının, sunmuş olduğu “Paragraf” herkesin bildiği ve Türkiye de en çok çözülen kaynaklardan biri olan “Rüştü Hoca İle Taktiklerle Paragraf”  kaynağını ayaklarınıza getirdik. “Rüştü Hoca İle Taktiklerle Paragraf” sizin için gayet yeterli olacaktır.

YKS, KPSS, ALES, DGS, YGS… Hangi sınava girersek girelim paragraf, şanını tüm dünyaya duyurmuş bir padişah edasıyla bize meydan okur. Okuma alışkanlığımız da yoksa onu tahtından etmek ne zordur bilirsiniz. İşte elimizdeki kitapta daha önce neredeyse hiç görmediğiniz, ilk zamanlarda belki biraz "Yok artık!" diyeceğiniz ama zamanla alışıp paragrafa meydan okuyacağınız taktikler yer almaktadır. 

 

Her YKS öğrencisinin buluştuğu pdfkitabevim.com da sizde aramıza katılabilir “Paragraf PDF” - “YKS PDF” -“Paragraf  Soru Bankası PDF” “TYT AYT Kitapları PDF” indirerek herkesten bir tık hızlı ulaşabilirsiniz.


HEMEN PELİKAN -  RÜŞTÜ HOCA İLE TAKTİKLERLE PARAGRAF PDF İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

 

 

 

 

  “Fikirlerinizi ve önerilerinizi belirtmek için yorum atabilirsiniz.

3 Yorumlar

 1. rüstü hoca taktiklerle türkçe ders notlarını da atabilirmisiniz. rica etsem çok iyi bir sitesiniz baya saglam kaynaklar yüklemişsiniz teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. yandex indirmeme izin vermiyor ya drivedan paylaşsanız olmaz mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba nasıl bir hatayla karşılaşıyorsunuz.

   Sil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski